Pilot Ubezpieczeń logo    Zadzwoń DO DORADCY

UBEZPIECZENIE
NARCIARSKIE

  • Polisa już od 4 zł/dziennie
  • Kupisz polisę 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Masz gwarancję pewnego ubezpieczenia
  • Kup bez wychodzenia z domu
SPRAWDŹ CENĘ

Co zyskujesz?

Czas

Formularz wyceny wypełnisz nawet w 5 minut i natychmiast poznasz cenę Twojej polisy. Od jej zakupu dzielą Cię jedynie 2 kliknięcia.

Pieniądze

Już na starcie uzyskujesz 10% zniżki na zakup polisy dla narciarza.

Wygoda

Ubezpieczenie kupisz bez wychodzenia z domu. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bezpieczeństwo

Polisę kupisz u zaufanych i sprawdzonych ubezpieczycieli. Zagwarantuje Ci to pewność otrzymania pomocy, gdy będziesz tego potrzebować.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytania najczęściej zadawane przez klientów

Mam kartę EKUZ, czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia?

Karta EKUZ gwarantuje jedynie możliwość korzystanie z publicznej służby zdrowia, na takich samych zasadach jak obywatele danego państwa. Oznacza to, że jeżeli leczenie nie jest w pełni refundowane w danym kraju - to mimo posiadania karty EKUZ będzie się to wiązało z poniesieniem dodatkowych kosztów. Karta EKUZ nie pokrywa również kosztów poszukiwania, ratownictwa górskiego oraz transportu do placówki medycznej.

Dlatego wyjeżdżając na narty za granicę lepiej wykupić dodatkową polisę turystyczną, która w pełni pokrywa wszystkie koszty leczenia, ratownictwa oraz transportu do szpitala.

Ile to kosztuje?

Ceny polis różnią się nieznacznie w zależności od kraju, do którego się wybierasz oraz dodatkowych usług, które przysługują Ci w ramach polisy. Najprostszą polisę jesteś w stanie kupić już od 4 zł/osobę za dzień. 


Choruję na cukrzycę lub inną chorobę przewlekłą, czy ubezpieczenie to uwzględnia?

Sytuacja jest różna w zależności od ubezpieczyciela. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z agentem, który przeprowadzi odpowiednią analizę i dobierze najlepsze ubezpieczenie dostosowane do Twojej sytuacji zdrowotnej. Jeśli masz wątpliwości co do zakresu polisy turystycznej zadzwoń 571 510 512  lub użyj formularza kontaktowego na dole strony.

Co muszę zrobić żeby otrzymać zniżkę?

Rabat nalicza się automatycznie jeśli skorzystasz z odnośnika zamieszczonego na tej stronie. Jeśli korzystasz z oferty TUiR Warta, upewnij się, że kod PILOT jest aktywny.

Co oznaczają poszczególne sumy ubezpieczenia?

Suma ubezpieczenia oznacza maksymalną kwotę na osobę, do której koszty pokrywa Twój ubezpieczyciel. Jeśli koszty Twojego leczenia, ratownictwa lub transportu przekroczą sumę ubezpieczenia - resztę musisz pokryć z własnej kieszeni. 

Co oznacza sformułowanie "zwrot kosztów..."?

Oznacza to, że ubezpieczyciel zobowiązuje się do zwrotu kosztów, które poniesiesz w skutek jakiegoś zdarzenia, np. brak możliwości skorzystania z karnetu narciarskiego w wyniku nagłego zachowania lub wypadku. 

Jeśli w warunkach ubezpieczenia przy danym ryzyku widnieje sformułowanie zwrot kosztów, oznacza, to że będziesz musiał początkowo z własnych pieniędzy pokryć koszt takiego zdarzenia, a ubezpieczyciel zwróci Ci następnie pieniądze na podstawie imiennej faktury. Dlatego pamiętaj w takim przypadku o zachowaniu wszelkich rachunków i faktur, bo to na ich podstawie odzyskasz należne Ci pieniądze.

Kup Ubezpieczenie

Zalety

  • Brak limitu sumy ubezpieczenia na ratownictwo i powrót poszkodowanego do Polski
  • Zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego i kosztów karnetów, jeśli z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz z niego skorzystać (przy wykupieniu opcji ubezpieczenia bagażu). 
  • Szeroki assistance (pomoc tłumacza, kierowca zastępczy, przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej o 48 itd.)
Sprawdź CENĘ

Zalety

  • Przejrzyste sumy ubezpieczenia podane w EUR, czyli walucie używanej w większości krajów Europy
  • Ubezpieczenie sprzętu sportowego
  • Zwrot kosztów karnetu narciarskiego, jeśli z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz z niego skorzystać
Sprawdź Cenę